Kyani Fiyat Listesi

Vücudumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş Kyani Sağlık Üçgeni ve içerdiği ürünlerin tek tek ve set halindeki Fiyat Listesi burada en güncel hali ile sizlerle.

%100 En iyi Fiyat Garantisi

Sizin nereden sipariş ettiğinizin hiç bir önemi yok çünkü biz size 60’dan fazla ülkede ürünlerimizi en uygun fiyata sahip olma garantisini veriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sadece bir tıklama ile 7/24 hizmet veren Whatsapp Bilgi ve Sipariş hattımızadaki Uzman Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hemen tıklayın

%100 Güvenilir ve Hızlı Teslimat

Siparişlerinizi 60’dan fazla ülkede anlaşmalı olduğumuz Kargo Şirketleriyle direk Merkez Depolarımızdan güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Kyani Fiyat Listesi

Ürünlere ve Güncel Kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Kyäni Sağlık Üçkeni 709 TL

Autoship’li Müşteri Fiyatı: 599 TL

Kyäni Plus Sağlık Üçkeni 779 TL

Autoship’li Müşteri Fiyatı: 659 TL

Kyäni Nitro FX 334 TL

Autoship* Fiyatı: 299 TL

Kyäni Nitro Plus 444 TL

Autoship* Fiyatı: 399 TL

Kyäni Sunrise 266 TL

Autoship* Fiyatı: 239 TL

Kyäni Sunset 209 TL

Autoship* Fiyatı: 187 TL

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Autoship İndirimi Ürünlerimize indirimli sahip olmak ister misiniz?

Autoship’li Müşteri olarak Avantajlı bir şekilde Kyani Ürünleri’ne sahip olabilirsiniz. Otomatik sevkiyat talimatı vererek Kyani ürünlerini düzenli kullananlara özel sağlanan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınızda, her ay düzenli olarak adresinize gelmesini istediğiniz siparişe ait fiyat demektir. Böylelikle bir kere sipariş verirsiniz ve her ay sipariş ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yaklaşık % 10’luk bir indirime de hak kazanırsınız.

Bu uygulama, sipariş verme işleminizde size kolaylık ve ekstra indirimler sağlanması noktasında Kyani’nin bir güzelliğidir. Tabiki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı iptal edebilirsiniz.